Районна газета

НА СУМЩИНУ НА ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ «ЧАЙКОВСЬКИЙ FEST» ЦЬОГО РОКУ ЗАВІТАЄ «ЛУСКУНЧИК»

24-26травня  у м. Тростянець в будинку князя Голіцина компетентне журі у складі талановитих музикантів та викладачів обере найобдарованіших конкурсантів премії фестивалю класичної музики імені П. Чайковського

Варто відзначити, у цьому році значно розширено жанрову палітру фестивалю: від джазових інтерпретацій класичних творів до постановки балету- феєрії «Лускунчик».

Учасником першого фестивального дня (25 травня) є Jazz-fusion band «Aramis» (м. Суми) - один із найвідоміших джазових колективів України. Сьогодні колектив грає в стилях jazz-rock і fusion, постійно дає масові концерти, має велику кількість прихильників, бере участь у різноманітних фестивалях.

А 26 травня, вперше у Тростянці, на глядачів чекає унікальна постановка балету-феєрії «Лускунчик» від Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка. Масштабна сцена, якісний звук, світло – все продумано таким чином, щоб сценічне дійство добре проглядалося з будь-якого місця великої території фестивального Круглого двору.

Для представників ЗМІ обов’язкова акредитація. У заявці на акредитацію слід вказати назву видання, електронну адресу, ПІБ журналістів та операторів, які працюватимуть на фестивалі та їх контактні дані. Представники ЗМІ, які пройдуть акредитацію, отримають підтвердження на свої електронні скриньки.

Обов’язковою умовою акредитації є розміщення у друкованих або інтернет-виданнях, телевізійних та радіопередачах анонсу про фестиваль-конкурс класичної музики «Чайковський Fest -2019»!

Заявки на акредитацію слід надсилати на ел. адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Останній день подання заявок – 23.05.2019. З приводу проходження акредитації звертайтеся за телефоном 0-666-032-223 (Кравченко Вікторія Юріївна).