Районна газета

СІМ’Я - ЦЕ МІСЦЕ, ДЕ НАРОДЖУЄТЬСЯ ЖИТТЯ І НІКОЛИ НЕ ЗГАСАЄ ЛЮБОВ

З такими слова привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ усіх учасників по-справжньому  теплого свята Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї

У залі Сумської обласної філармонії панувала родинна атмосфера – радісні діти від малого до великого, щасливі батьки приймали вітання від обласної влади, громадськості, духовенства. 

«Мама – перше і найпрекрасніше слово, яке вимовляє дитина, - говорив він. - Кожен з нас із дитинства і до останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ своєї неньки, прагне знайти спокій та розраду в її щедрому і безмежному серці», - зазначив Вадим Акпєров.

Також він звернувся до всіх тих матерів, чиї сини та доньки боронять рідну землю на Сході України.

«Доземний уклін вам. Самовідданість, героїзм та мужність ваших дітей – це насамперед ваша заслуга. І щоденні щирі материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам у цій війні та зберігають віру у кращий завтрашній день», - наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації та побажав родинам Сумщини радості і затишку, здоров’я, щирої та безмежної любові дітей.

Директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ розповів про державну підтримку багатодітних сімей. Так, за його словам, у цьому році введена державна допомога сім’ям, які мають понад трьох дітей. У рамках цієї допомоги родини отримують 1700 грн. на кожну дитину. Також до родин Сумської області відправилось вже 2300 пакунки малюка.

Вікторія та Олексій БОВАРНІЦИНИ, батьки трьох дітей розповідають про свою родину, успіх якої – бути дружніми та завжди допомагати один одному. «Усі труднощі ми долаємо разом. Збираємося за великим родинним столом та вирішуємо всі життєві проблеми, які можуть трапитися у житті. А взагалі, все робимо для того, щоб наші діти мали щасливе дитинство, адже коли щасливі діти – щасливі і батьки», - говорила мама Вікторія.

Зазначимо, наразі на обліку обласного Департаменту соціального захисту населення на Сумщині знаходиться близько 5 тисяч багатодітних родин.