Районна газета

НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ БІЗНЕС ХАБ

Представників бізнес-спільноти області із цією довгоочікуваною подією привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ

«Розвиток інфраструктури, спрямованої на підтримку місцевого бізнесу, є одним з пріоритетів обласної програми підтримки малого та середнього підприємництва, тож створення у м. Суми такої платформи наближає нас до формування системи допомоги підприємцям відповідно до цивілізованих європейських стандартів, – зазначив Вадим Акпєров перед учасниками урочистого зібрання. – Таким чином Сумський Бізнес Хаб стане майданчиком, що створюватиме атмосферу генерації креативних бізнес-ідей, народження інноваційних проектів та започаткування стартапів».

Посадовець повідомив, що обласна влада, зі свого боку, робитиме все можливе, аби тут було комфортно підприємцям із всієї Сумської області. Адже розвиток бізнесу – це нові робочі місця, це інвестиції і в місто Суми, і в область.

За словами координатора Сумського Бізнес Хабу Тараса САВЧЕНКА, реалізація цього проекту стала можливою завдяки поєднанню зусиль місцевої влади, яка виділила кошти на обладнання, Сумського державного університету, який надав приміщення, та бізнесу, який готовий сьогодні до розвитку ділової активності у новому форматі.

«Сьогодні всі ми є партнерами у потрійній спіралі «бізнес – наука – влада», у якій Сумський Бізнес Хаб має стати центром комерціалізації наукових розробок, бути бізнес-інкубатором, котрий опікується місцевими підприємцями, допомагаючи їм виживати і рости під час стартового/початкового періоду», – додав ректор Сумського державного університету Анатолій ВАСИЛЬЄВ.