Районна газета

МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника - відбулися урочистості та святковий концерт

«Професія медика – одна з найблагородніших. Ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання поєднуються із щирим співчуттям до людей, милосердям та високою відповідальністю за здоров’я жителів району. Ви даруєте людям віру та надію, допомагаєте боротися за найцінніший скарб – життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на похвалу та повагу», - сказав у своєму виступі голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, вітаючи медичних працівників району зі святом.

До привітань долучилися голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР, виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО, головний лікар комунального некомерційного закладу районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО, в.о. головного лікаря комунального некомерційного закладу районної ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» Алла КОСТЮЧЕНКО та Білопільський районний військовий комісар Вадим ЄВТУШЕНКО, які побажали медичним працівникам та їх родинам щастя, здоров’я, благополуччя, терпіння і сил допомагати жителям району та України.

Всі виступаючі дякували медпрацівникам за щоденну, невтомну працю, професійний досвід, милосердя і відповідальність за здоров’я кожного громадянина та бажали миру, спокою, достатку та світлої долі.

З нагоди професійного свята кращі працівники охорони здоров’я району отримали заслужені відзнаки.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт підготовлений працівниками культури району.