Районна газета

НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ДРУГИЙ СУЧАСНИЙ ОФІС «OPEN SPACE»

Тростянець став другим містом на Сумщині, де відкрито офіс нового зразка для надання послуг у сфері державної реєстрації – «Open Space»

«Рік тому ми відкривали перший на Сумщині і п’ятий в Україні Open Space. За цей час там отримали послуги 18455 громадян. Ми всі побачили його переваги: зручне розташування у центрі міста Суми, електронна черга, облаштовані робочі місця фахівців юстиції, висока насиченість правовою інформацією, можливість спокійно перебувати на прийомі з дитиною, яка може гратися у дитячому куточку, – зазначила на урочистій церемонії в Тростянці очільник юстиції Сумщини Ірина СВИСТУН. – На таку ж якість послуг заслуговують і жителі інших міст». 

Голова Тростянецької ОТГ Юрій БОВА першим скористався послугами нового офісу: отримав консультацію на рецепції, взяв талон, отримав у фахівця послугу щодо видачі повторного свідоцтва про народження (так як старе свідоцтво втратило належний зовнішній вигляд). Вся процедура зайняла кілька хвилин!

Офіс «Open Space» – це відкритий простір з надання послуг у сфері реєстрації актів цивільного стану. Тут можна буде отримати свідоцтва чи повторні свідоцтва про народження, про шлюб чи його розірвання, свідоцтво про зміну імені, витяги з державного реєстру актів цивільного стану. Загалом надаватимуть 12 видів послуг, а саме:

 ✔державну реєстрацію народження;

 ✔державну реєстрацію шлюбу;

 ✔ державну реєстрацію розірвання шлюбу;

 ✔ державну реєстрацію зміни імені;

 ✔ державну реєстрацію смерті;

 ✔ отримати повторно свідоцтво про державну реєстрацію актів цивільного стану;

 ✔ отримати витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян;

 ✔ внесення змін до актових записів цивільного стану;

 ✔ поновлення актових записів цивільного стану;

 ✔ анулювання актових записів цивільного стану;

✔ апостиль на документах, що видаються органами юстиції, судами та нотаріусами України;

✔ витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану з компетентних органів іноземних держав.