Районна газета

НА СУМЩИНІ ВИЗНЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ, ЩО У 2020 РОЦІ ФІНАНСУВАТИМУТЬСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

До участі в конкурсі було подано 24 пропозиції від 14 громадських організацій ветеранів війни, осіб з інвалідністю, політичних в’язнів і репресованих, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Загальний обсяг фінансової підтримки на реалізацію проєктів організацій-переможців конкурсу становить 200 000 гривень

«Не зважаючи на обмеженість фінансових ресурсів, облдержадміністрація завжди підтримує конструктивні ініціативи громадських організацій ветеранів війни, осіб з інвалідністю, зокрема, проєкти, спрямовані на безпосередню роботу з відповідними соціальними групами, патріотичне виховання, вшанування подвигу захисників України», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

Усього кошти отримають 8 громадських організацій на реалізацію 10 проектів. З детальним переліком проєктів організацій-переможців та їх фінансуванням можна ознайомитися за посиланням.

Довідково. У  грудні 2019 року члени конкурсної комісії оцінили проєкти за відповідними критеріями та визначили їх рейтинг. 12 лютого в облдержадміністрації було проведено засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців конкурсу та обсягів фінансування проектів.