Районна газета

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

В обласному центрі пройшла вулична акція, у рамках якої можна було оглянути тематичну фотовиставку, відвідати арт-інсталяцію  «Невидимі», також розповсюджувалися інформаційні матеріали серед громадян (листівки, флаєри, буклети).

В обласному центрі пройшла вулична акція, у рамках якої можна було оглянути тематичну фотовиставку, відвідати арт-інсталяцію  «Невидимі», також розповсюджувалися інформаційні матеріали серед громадян (листівки, флаєри, буклети)

30 липня цього року для усіх регіонів України проведено інформаційно-просвітницьку кампанію під єдиним гаслом «#ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО!».

Департамент соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації долучився до участі в інформаційній кампанії, мета якої – підвищення рівня обізнаності населення щодо ганебної для суспільства проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

У Сумах учасники просвітницької кампанії та перехожі мали можливість поспілкуватись та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Довідково. У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Проблема торгівлі людьми залишається актуальною для України з часів здобуття нею незалежності.  Щороку органами влади України ідентифікуються близько 200 громадян, які стали жертвами торгівлі людьми. За даними міжнародних організацій, ця цифра значно вища, і сягає близько 1 тисячі осіб. У Сумській області статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, встановлено 34 громадянам України – 7 жінкам та 27 чоловікам.