Районна газета

ПРОПОЗИЦІЇ ВІД РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПІДТРИМКИ МАЛОГО ТА МІКРОБІЗНЕСУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОГОДНІ БУДУТЬ НАПРАВЛЕНІ В ОФІС ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Під час засідання робочої групи її учасники підписали остаточний документ з пропозиціями щодо вирішення пріоритетних проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу та внесення відповідних змін до законодавства України від підприємницької громадськості Сумської області

«Цей документ ми направляємо від Сумської області на  Координаційну раду при Президентові України і чекаємо на фідбек з Офісу Президента. Обласна влада разом із активною громадськістю продовжує працювати над вирішенням нагальних питань підприємців», – зазначив заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО.

Радник голови облдержадміністрації Віталій ДОВГАЛЬ наголосив на тому, що робоча група збиратиметься й надалі, тож підприємці мають можливість надавати до обговорення питання, які їх хвилюють.

Нагадаємо, 22 грудня в Сумській облдержадміністрації було створено робочу групу, яка буде напрацьовувати пропозиції та допомагати вирішувати питання малого бізнесу області. Робочу групу очолив заступник голови облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО. Також до групи увійшли представники громадських організації та ради підприємців Сумщини.