Районна газета

МІНЦИФРА: УПРОДОВЖ 2020 РОКУ ПОНАД 8 МЛН УКРАЇНЦІВ АВТОРИЗУВАЛИСЯ У СИСТЕМІ ID.GOV.UA

За 2020 рік понад 8 млн авторизацій здійснено, а 56 схем е-ідентифікації стали доступними в системі ICEI id.gov.ua

Міністерство цифрової трансформації запустило оновлену платформу, яка надає зручну та безпечну електронну ідентифікацію за допомогою електронних підписів, Mobile-ID та BankID: https://id.gov.ua . Завдяки цій системі отримувати електронні послуги ще простіше і швидше, використовуючи кваліфікований електронний підпис.

Система допоможе вам отримувати публічні послуги онлайн, користуватися електронним документообігом та спростить ведення бізнесу.

«Мінцифра прагне, щоб українці були впевнені в безпеці своїх даних. Саме тому ми перевіряємо всі продукти на відповідність законодавству. Платформа має атестат КСЗІ, а персональні дані захищені належним чином та використовуються лише за безпосереднім призначенням», – зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України Людмила РАБЧИНСЬКА.

Якщо ви зустрічаєте на сайтах поле «Авторизуватися за допомогою ICEI» – знайте, що тут ви можете швидко та безпечно пройти електронну ідентифікацію.

Ознайомитися із усіма можливостями електронного підпису та розібратися із тим, як поводитися з персональними даними, можна завдяки 2 освітнім серіалам на платформі Дія.Цифрова освіта. Це 14 серій тривалістю до 8 хвилин.

Серіали доступні тут: Освітній серіал «Персональні дані»,

Освітній серіал «Електронний підпис».

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/mincifra-uprodovzh-2020-roku-ponad-8-mln-ukrayinciv-avtorizuvalisya-u-sistemi-idgovua