Районна газета

ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ШКІЛЬНИХ КОМАНД РАЙОНУ ОТРИМАЛИ КУБОК ГОЛОВИ РДА

Відбувся фінал районного турніру з футболу, присвячений Дню Великої Перемоги. Проходив він вперше в нашому районі, за ініціативи та підтримки Білопільської районної державної адміністрації

У першому етапі цих змагань взяло участь 15 збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів району. У фіналі брало участь 3 команди. За результатами змагань ІІІ місце посіла команда Білопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, друге – Жовтнева спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, а переможцями стала команда Білопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Грамоти, а також Кубок фіналістам вручили голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН та голова районної ради Валерій ЛЮТИЙ.

«Зараз у нашому районі займаються футболом понад 1500 дітей різних вікових категорій. Уже в цьому році на теренах району було організовано 4 турніри з футболу та міні-футболу», - повідомив очільник району. - Сподіваюсь, що юні футболісти Білопільщини у майбутньому будуть грати в провідних клубах області, а, можливо, й України, прославлятимуть рідний край».

Посадовець наголосив, що одним із основних завдань влади на сьогодні є підтримка масових видів спорту, у тому числі й футболу. Для цього, за його словами, створюватимуться всі необхідні умови: розширюватиметься мережа спортивних гуртків та секцій, збільшуватиметься кількість спортивно-масових заходів, буде придбаватися новий інвентар та спортивна форма.

Велика увага приділятиметься всебічному розвитку підростаючого покоління, залучення їх до заняття спортом та популяризації здорового способу життя, щоб діти, молодь не проводили весь свій вільний час за комп’ютерними іграми, не ходили вулицями «без діла», а розвивалися, фізично загартовувалися та дотримувалися здорового способу життя.