Районна газета

ІВАН МІСЮРА: ВЕТЕРАНАМ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ – СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ТУРБОТУ»

На цьому перший заступник голови райдержадміністрації наголосив під час урочистостей, присвячених Дню ветерана

«Цього дня вся у наша держава вшановує людей, які все життя наполегливо і старанно працювали, які є прикладом мужності, героїзму і відваги для нас», - сказав під час виступу посадовець.

Іван Місюра зазначив, що не зважаючи на складну фінансову та суспільно-політичну ситуацію, яка склалася нині в Україні, влада працює над створенням всіх необхідних умов для того, щоб  ветерани не залишалися на одинці зі своїми проблемами, відчували підтримку і турботу. Він наголосив, що зберігаючи пам’ять про подвиг земляків, Білопільщина робить значний внесок у розбудову нової Сумщини, спрямовує зусилля на підвищення соціальних гарантій ветеранів Великої Вітчизняної війни, людей похилого віку.

Посадовець зазначив, що вчасно виплачуються всі соціальні виплати, ветерани війни мають змогу скористатись санаторно-курортним лікуванням, ветерани війни та праці, літні люди, – безкоштовним проїздом в міському та приміському транспорті загального користування.

«Ми працюємо, і будемо й надалі працювати на поліпшення матеріального становища та умов життя громадян похилого віку, для того, щоб вони почували себе впевнено і комфортно», - наголосив посадовець. - Нині синам України знову доводиться боронити свою державу у неоголошеній війні, що вже забрала життя героїв, серед яких – і наші земляки. Саме ви, шановні ветерани, служите прикладом патріотизму, сміливості, стійкості, оптимізму, справедливості й доброти для молодшого покоління. Щиро вірю, що перемога знов буде за нами».  

Іван Місюра побажав присутнім миру, міцного здоров'я, сімейного щастя, затишку у домівках та вручив грамоти Білопільської районної державної адміністрації.

Після привітань гості свята переглянули цікаву концертну програму.

Від імені ветеранів виступила голова районної ради Білопільської організації ветеранів України Лілія КОЗЛОВА, яка подякувала керівництву за постійну підтримку та зазначила, що подібні заходи є необхідними.