Районна газета

БІЛОПІЛЬЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

У місті Ворожба провели в останню путь загиблого в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни Руслана Володимировича БАТРАЧЕНКА

Висловити свої співчуття матері та всій родині та близьким покійного приїхали керівництво району, працівники Білопільського районного військового комісаріату, побратими, друзі, знайомі Руслана та мешканці міста.

Мітинг пам’яті відкрив голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, який звертаючись до присутніх сказав: «Сьогодні усіх тут зібрало велике горе. Загальноукраїнська біда прийшла в наш район. Білопільщина прощається із захисником Вітчизни, який загинув смертю хоробрих, відстоюючи цілісність і незалежність рідної України Батраченком Русланом Володимировичем. Нав’язана нам війна забрала вже тисячі життів українців, які були кращими, цвітом нації. Не думаючи про своє життя, вони за першим покликом стали на захист своєї Вітчизни. Серед них був і наш земляк».

Руслан Володимирович Батраченко народився 22 вересня 1976 року. Всім він запам’ятався спокійним, товариським та активним хлопцем, який ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Ця риса збереглася в нього і в подальшому житті. Як згадує мати Героя, Любов Іванівна, отримавши повістку з військкомату рішуче вирішив іти на захист рідної держави заради її недоторканості та територіальної цілісності.

Службу Руслан проходив у зоні проведення АТО. Був у складі ротно-тактичної групи 92-ї окремої механізованої бригади, яка мала деблокувати війська, що опинились в Іловайському котлі. 28 серпня 2014 року під час бою наш земляк героїчно загинув.

Руслан багато хотів встигнути, але занадто рано обірвалося його молоде життя, не давши здійснитись мріям та заливши сиротами своїх дітей.

Володимир Верещагін звернувся до матері Любові Іванівни, рідних та близьких Руслана і від керівництва та усієї громади району висловив щирі співчуття: «Ми розуміємо, що материнський біль від втрати не заживе ніколи. Ваш син віддав своє життя за рідну Україну, за свій народ і загинув, як справжній воїн, як справжній герой на полі бою. На завершення свого виступу очільник району наголосив: «В Україні є майбутнє, бо в ній є такі патріоти. Герої не вмирають! Пам`ять про подвиг Руслана Володимировича Батраченка буде назавжди в наших серцях. Слава Україні!».

Свої виступи-вшанування воїна-героя продовжили голова районної ради Володимир ДУРНОП’ЯН, Ворожбянський міський голова Андрій ДРУЖЧЕНКО, радник голови Білопільської райдержадміністрації, заступник голови громадської організації «Воїни АТО Білопільщини», учасник АТО Євген ЄФІМЕНКО.

Всі присутні на мітингу вшанували пам’ять загиблого героя хвилиною тиші.

Похоронили Руслана Батраченка з військовими почестями на міському кладовищі у Ворожбі, де він виріс і звідки пішов виконувати свій військовий обов’язок захищати Вітчизну. На прощання духовий оркестр заграв «Гімн України», пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам’ять про славного воїна, нашого земляка Руслана Батраченка…