Районна газета

БІЛОПІЛЬЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

У селі Воронине Кальченківської сільської ради провели в останню путь загиблого в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни Юрія Володимировича ЩЕРБИНУ

Висловити свої співчуття матері та всій родині та близьким покійного приїхали керівництво району, побратими, друзі, знайомі Юрія та мешканці району.

Голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, звертаючись до присутніх сказав: «Сьогодні усіх тут зібрало велике горе. Загальноукраїнська біда прийшла в наш район. Білопільщина прощається із захисником Вітчизни, який загинув смертю хоробрих, відстоюючи цілісність і незалежність рідної України Щербиною Юрієм Володимировичем. Нав’язана нам війна забрала вже тисячі життів українців, які були кращими, цвітом нації. Не думаючи про своє життя, вони за першим покликом стали на захист своєї Вітчизни. Серед них був і наш земляк».

Володимир Верещагін звернувся до рідних та близьких Юрія і від керівництва та усієї громади району висловив щирі співчуття: «Ми розуміємо, що біль від втрати не заживе ніколи. Ваш син віддав своє життя за рідну Україну, за свій народ і загинув, як справжній воїн, як справжній герой на полі бою.

На завершення свого виступу очільник району наголосив: «В Україні є майбутнє, бо в ній є такі патріоти. Герої не вмирають! Пам`ять про подвиг Юрія Володимировича Щербини буде назавжди в наших серцях. Слава Україні!».

Всі присутні на мітингу вшанували пам’ять загиблого героя хвилиною тиші.

Похоронили Юрія Щербину з військовими почестями на кладовищі у с. Крижик.

На прощання духовий оркестр заграв «Гімн України», пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам’ять про славного воїна, нашого земляка Юрія Щербину…