Районна газета

ПРИВІТАЛИ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ

18 червня – День медичного працівника. Напередодні професійного свята відбулися урочистості та святковий концерт

«Професія медика – одна з найблагородніших. Ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання поєднуються із щирим співчуттям до людей, милосердям та високою відповідальністю за здоров’я жителів району. Ви даруєте людям віру та надію, допомагаєте боротися за найцінніший скарб – життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на похвалу та повагу», - сказав у своєму виступі голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, вітаючи медичних працівників району зі святом.

Очільник району подякував медпрацівникам за щоденну, невтомну працю, професійний досвід, милосердя і відповідальність за здоров’я кожного громадянина, побажав миру, спокою, достатку та світлої долі.

З нагоди професійного свята Володимир Верещагін нагородив почесними грамотами кращих працівників охорони здоров’я району.

До привітань долучилися голова Білопільської районної ради Володимир ДУРНОП’ЯН, головний лікар комунального закладу районної ради «Білопільська центральна районна лікарня» Юрій МАРТИНЕНКО, голова благодійної організації «Лікарняна каса» Іван ОКСЕНЕНКО, депутати Сумської обласної ради Наталія КАЛІНІЧЕНКО, Андрій КИСІЛЬ, Лілія РИЧКІНА, Андрій БОЖОК, які побажали медичним працівникам та їх родинам щастя, здоров’я, благополуччя, терпіння і сил допомагати жителям району та України.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт підготовлений працівниками районного будинку культури.