Районна газета

ОЛЕНА НІКІТЕНКО: «ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ЛАБОРАТОРІЇ ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ – ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ГРОМАДЯН»

На цьому наголосила тимчасово виконуючий обов’язки голови Білопільської райдержадміністрації Олена НІКІТЕНКО в ході заслуховування на апаратній нараді інформації про забезпечення контролю за продукцією, що реалізується на ринках Білопільського району за 2016 рік та з початку 2017року.

«Головними напрямками діяльності спеціалістів лабораторії ветеринарно – санітарної експертизи є ветеринарно – санітарна експертиза харчових продуктів і продовольчої сировини, зокрема на ринках району, контроль за наявністю і правильністю оформлення ветеринарних та інших супровідних документів на продукцію тваринного і рослинного походження, клінічний огляд тварин і птиці, що реалізуються на ринку, контроль за виконанням ветеринарно – санітарних правил на місцях торгівлі» - зазначив заступник начальника Управління Держпродспоживслужби в Білопільському районі Дмитро СЛИНЬКО.

Торгові місця на ринках надаються особам, які здійснюють продаж туш (свинина, яловичина), цілих туш свійської птиці, кролів, риби, меду, яєць та рослинних продуктів лише після пред’явлення ними експертного висновку, що видається державною лабораторією ветсанекспертизи на ринку.

Лабораторія не несе відповідальності за реалізацію продукції на ринку, що не пройшла ветеринарно-санітарну експертизу. Відповідальність за надання дозволу на реалізацію такої продукції несе адміністрація ринку.

Функціонування ринку за відсутності лабораторії ВСЕ забороняється.

З метою проведення більш доскональних досліджень функціонує прилад ГАСТРОС - для дослідження м’яса на трихінельоз, люмінескоп ФІЛІН - для дослідження на свіжість та видову відповідність продуктів харчування.

Молоко досліджується приладом ЕКОМІЛК, який за 1хв. видає 6 показників якості молока (густину, жирність, білок, температуру, соматичні клітини, розбавлення молока водою).

Приладом АІ – 123, Нітрат – тестом та МОРІОНОМ досліджуються овочі та фрукти на вміст нітратів та нітритів.

За 2016 рік лабораторією ВСЕ проведено: 47 експертиз яловичини – виявлено 2 позитивні результати (фасціольоз печінки та діктіокаульоз легенів), 1786 експертиз свинини – виявлено 236 позитивних результатів (з приводу ехінококозу печінки, метастронгільозу легенів, ехінококозу легенів, ехінококозу нирок). Недопущено до реалізації 2 туши свинини (1-статевий запах, 1-саркоцистоз). 10 експертиз баранини – виявлено 1 випадок фасціольозу печінки, 1360 експертиз битої птиці, 210 експертиз м’яса інших тварин (кролі, нутрії), 5520 експертиз готових м’ясних продуктів промислового виробництва, 346 експертиз риби та рибопродуктів, 7275 експертизи молока та кисломолочних продуктів, 81 експертизу меду, 517 експертиз яєць, 36 експертиз олії, 4082 експертизи рослинної продукції.

За 5 місяців поточного року проведено: яловичини – 25 експертиз, свинини – 580, баранини – 19, битої птиці та м’яса інших видів тварин – 261, оглянуто готових харчових продуктів промислового виробництва – 2957, риби та рибопродуктів – 63, молока та молочна продукція – 2340, меду – 14, яєць – 334, рослинна продукція – 1467.

«Робота лабораторії ВСЕ – це щоденна наполеглива праця, безмежна відповідальність, бачення перспектив без права на помилку. Завдяки спільній праці спеціалістів установ ветеринарної медицини району підтримується епізоотичне благополуччя та недопущена в продаж недоброякісна продукція», - зазначив Дмитро Слинько.