Районна газета

ПРИВІТАЛИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙВІЙСЬККОМАТУ

Заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ привітала військовослужбовців Білопільського районного військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

«Ми перебуваємо на історично важливому етапі — наше покоління є очевидцем і безпосереднім учасником становлення справжнього українського війська, що демонструє зразки героїзму, відданості народові та вірності присязі», - зазначила посадовець, вітаючи військовослужбовців.

В умовах, які склалися сьогодні в Україні, Білопільський райвійськкомат знаходиться на передньому краї реалізації державної політики в частині комплектування підрозділів Збройних Сил України. Завдяки вашій наполегливості, патріотизму, відданості державній справі та вірності військовій присязі протягом останніх років стовідсотково виконувалися завдання по відбору громадян на військову службу за контрактом та призову громадян на строкову військову службу.

«Щиро вдячна вам, за те, що незважаючи на всі виникаючі проблеми сьогодення, вами з успіхом виконуються всі державні завдання», - сказала Ольга Нестерович.

Окремі слова вдячності адресувались воїнам АТО, які захищають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави, а пам’ять про 13 земляків, які загинули в зоні проведення АТО вшанували хвилиною тиші.

«Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди, звершення всіх планів і задумів, успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання України», - сказала на завершення посадовець.

До привітань долучився і заступник військового комісара з територіальної оборони Білопільського районного військового комісаріату Дмитро НЕСТЕРОВ.

Почесними грамотами Білопільської районної державної адміністрації за якісне виконання планових показників з призову громадян на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Збройних Сил України нагороджені підполковник Дмитро НЕСТЕРОВ, заступник військового комісара з територіальної оборони Білопільського районного військового комісаріату та капітан Юрій ГАМАНЕНКО, старший офіцер відділення комплектування Білопільського районного військового комісаріату, за якісне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у підтриманні високого рівня мобілізаційної готовності та з нагоди Дня Збройних Сил України капітан Олександр ВАСЮКОВ, начальник відділення забезпечення Білопільського районного військового комісаріату та сержант Олександр СКОРОБАГАТЬКО, водій відділення забезпечення Білопільського районного військового комісаріату.