Районна газета

ВОЛОДИМИР ВЕРЕЩАГІН: «УКРАЇНА ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМ ВІЙСЬКОМ І ДОВІРЯЄ ЙОМУ»

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України, дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла багато випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців - істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.

Щиро дякую всім військовослужбовцям Білопільщини, які служили в Збройних Силах, захищали нашу землю від ворогів в зоні АТО, волонтерам за сумлінне виконання конституційного обов'язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані в ході антитерористичної операції.

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Бажаю всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

З повагою

Голова Білопільської районної

державної адміністрації                                                                                                   Володимир ВЕРЕЩАГІН