Районна газета

ЗАХИЩАТИ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ – ЦЕ ПОЧЕСНА МІСІЯ ВІЙСЬКОВИХ СУМЩИНИ

Військова частина 2276 Національної Гвардії України, що розташована на Сумщині, відзначила своє 25 річчя. Українських захисників зі святом привітали представники обласної влади

Вітання від голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА військовим передав начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО.

«Ваша військова частина виконує важливі завдання – здійснює охорону і оборону стратегічних об’єктів. Обласна влада, розуміючи важливість цієї роботи, не залишається осторонь і всіляко сприяє розвитку вашої військової частини, – повідомив він. – Так, з обласного бюджету в минулому році було виділено понад 250 тисяч гривень. Кошти пішли на придбання роботизованої IP-відеокамери для ефективного відеоспостереження та проведення поточних ремонтів і утеплення казармених приміщень військової частини. Вірю, що ви й надалі будете надійно стояти на сторожі державних рубежів та гідно продовжувати славну історію своєї частини, завжди залишатиметеся взірцем мужності, гідності і честі, відданості своєму народові та обов’язку».

До привітання долучилися і перший заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ та військовий комісар обласного військового комісаріату Тарас ДАВИДЕНКО. Вони подякували захисникам України за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість Українському народові.

Командир військової частини 2276 Віталій СТЕПАНИСЬКО, у свою чергу, зазначив, що його бійці будуть і надалі достойно нести службу в зоні АТО, охороняти кордони України та Сумщини від ворогів.