Районна газета

«БІЛОПІЛЬСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» ВПЕВНЕНО КРОКУЮТЬ РАЙОНОМ

17 березня у приміщенні Павлівського сільського будинку культури відбувся творчий звіт аматорів Павлівської та Іскрисківщинської сільських рад в рамках районного фестивалю самодіяльної народної творчості «Білопільські візерунки»

У фойє будинку культури присутні мали можливість переглянути виставку робіт майстрів-умільців звітуючих громад: вишиті вироби та рушники Віри ЧАЛОЇ і Анни МЕДВІДЬ, картини бісером та в’язані вироби Ольги ГЕВЛИЧ і Тетяни СМИЧЕНКО, орігамі Миколи ЯКУШКА, вироби з дерева Івана БОРЗИХ, витинанки Тетяни СИДОРЕНКО та дитячого клубу «Витинанка» Павлівського будинку культури.

«БІЛОПІЛЬСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» СТАРТУВАЛИ НА БАЗІ ГУРИНІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

10 березня 2018 року на базі Гуринівського сільського будинку культури відбулося відкриття районного мистецького фестивалю самодіяльної народної творчості «Білопільські візерунки», що традиційно, вже 31-й рік поспіль проводиться на славній Білопільській землі

Цьогорічний фестиваль проходить в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області і невипадково, що відкриття фестивалю відбувається в Шевченківські дні.

«GLOBAL SHEVCHENKO»

Він жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово. «Без Нього...хто знає, що було б з нами!», - зауважив Богдан Лепкий.

9 березня2018 рокувиповнилося 204-та річниця від дня народження видатного національного поета, пророка, духовного символа України, Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка. З метою вшанування його пам’яті ось уже другий рік поспіль проводиться масштабний міжнародний флешмоб «Global Shevchenko». Всі учасники флешмобу демонструють в мережі Інтернет пам’ятники, встановлені не тільки в Україні, а й по всьому світу, а також одночасно читають вірші великого поета.

ВІДБІРКОВИЙ ТУР ФЕСТИВАЛЮ ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ЗІРКОВИЙ ШАНС» У КУЯНІВЦІ

Не одне покоління чарує українська народна пісня красою мелодії, глибиною почуттів, розмаїттям тем і образів. Вслухаємось у неї і відчуваємо, як у звуках змальовується краса рідного краю, як безпосередньо передаються в них теплота і щедрість сонячного літа, свіжість ранньої зорі, як бринить у неї щирість чистого кохання, почуття прекрасного і неповторний чаруючий колорит українського народу

Саме з метою популяризації вокального мистецтва, пошуку та підтримки обдарованих дітей, які люблять співати, відділом культури і туризму, відділом освіти, сектором молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації  було започатковано відкритий районний фестиваль вокального мистецтва «Зірковий шанс».