Районна газета

СВЯТО СЕЛА ВИРИ

Традиційно на місцевому стадіоні вирівська громада та гості села святкували День села, яке вперше співпало з престольним святом Всіх Святих

Зранку в церкві відбулося святкове правило, а після обіду вся громада зібралася навколо сценічного майданчику на стадіоні, де майоріли українські курені та світлиці, працювали виїзна торгівля та дитячі атракціони, милувала око виставка робіт місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, манили смачні пахощі кулішу, плову та шашлику.

«КОМФОРТНІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ, ЯК ПОКАЗНИК РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ»

Під такою назвою 7 червня в читальній залі центральної районної бібліотеки ім. О.Олеся відбувся семінар для бібліотечних працівників району

У ході заходу провідними спеціалістами були надані консультації, методичні поради, проведено творчий діалог «Кожний читач - бажаний гість, кожний бібліотекар - гостинна господиня».

МОЄ СЕЛО ЧАРІВНОЇ КРАСИ

4 червня, на Трійцю, в селі Річки відзначили День села

Гостей свята зустрічав «козацький кордон», де пригощали «Козацьким квасом», вручали ювілейні грамоти та емблеми свята. Святкування проходило біля Річківського будинку культури. Тут були оформлені різноманітні курені, українська світлиця, виставки декоративно-ужиткового мистецтва, дитячої творчості та фотоматеріалів з історії села.

РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ РОДИННОЇ ТВОРЧОСТІ «ВІД РОДУ ДО РОДУ» ЗІБРАВ НОВІ ТАЛАНОВИТІ РОДИНИ

Родина... Який величезний зміст цього слова, в ньому усе: прекрасний і неповторний момент весілля, лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, в нім теплі бабусині очі, в яких здається освічується вся любов землі, в нім мудрі дідусеві повчання, в нім: щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, в нім будні і свята!..

Щоб нашому роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати, тому цей захід – це освідчення в любові до своєї сім’ї, батьківської хати, маминої пісні, дідусевої казки, бабусиної вишиванки. Саме тому на фестивалі зібрались люди, у яких народна творчість живе в серцях і душах, живе у їхніх родинах.