Районна газета

ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ

Відбулося засідання журі щорічного відкритого літературно-мистецького конкурсу для дітей та молоді імені Олександра ОЛЕСЯ «…І розітнувсь мій перший спів…»

Цьогоріч участь в конкурсі взяло 84 конкурсанти з Білопільського та Ямпільського районів. З них 29 учасників у номінації «Кращий літературний твір українською мовою» та 55 – «Кращий мистецький твір». Загалом на розсуд журі представлено 312 робіт.

ТВОРЧИЙ КРУЇЗ МИТЦЯ

«О земле рідна, хто без тебе я» - ця фраза червоною ниточкою проходить через усю творчість талановитого поета, письменника, журналіста, композитора, лауреата літературних премій імені Андрія Головка та Олександра Олеся Івана Петровича ГОЛОВЧЕНКА

Твори митця пронизані пекучим болем за рідну землю, сьогодення українського села та держави в цілому. Його тривога за долю країни непідробна, і не мітингова. Вона – справжня, виболена та вистраждана. Це відчувається на рівні слова, бо в усьому можна злукавити, тільки не в поезії, не в музиці, які відразу ж просвічують душу наскрізь, як рентген. 

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА РОВНОГО

18 жовтня 2017 року в селі Річки з нагоди третьої річниці від дня загибелі учасника антитерористичної операції Олександра Олександровича РОВНОГО відбулись заходи із вшанування пам’яті загиблого Героя

До могили Олександра Ровного квіти поклали заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, консультант загального відділу виконавчого апарату Білопільської районної ради Ірина СЕГИДА, Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК, працівники установ, організацій та жителі села. 

«ЗІРКА УКРАЇНСЬКОЇ СЦЕНИ - 2017»

З 13 по 15 жовтня 2017 року у Палаці культури ім. Гната Хоткевича у м. Львів, відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірка української сцени - 2017», засновником та організатором якого є ВГО «Європейська фестивально-концертна молодіжна ліга» та Продюсерський Центр Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND»

Білопільщину на фестивалі представляли вихованці гуртка естрадних мініатюр «1+1» Білопільського центру культури і дозвілля «Україна» у складі Руслани СКОРОБАГАТЬКО, Єлизавети ГРИЦАК та Олександри КІЗЕНКО, керівник Тетяна ШКАРУПА.