Районна газета

ВІДБУЛИСЬ СЕМІНАРИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ РАЙОНУ

3 серпня 2018 року відбулись семінари бібліотечних та клубних працівників району

На базі Іскрисківщинської сільської бібліотеки відбувся виїзний семінар - практикум бібліотечних працівників «Сільська бібліотека: сучасні аспекти та напрямки діяльності», під час якого піднімали питання значення публічних бібліотек в туристичній інфраструктурі громад та розвиток біблотечно-краєзнавчого туризму.

Учасників семінару зустрічав Іскрисківщинський сільський голова Юрій БУБЕРОВ, який ознайомив бібліотекарів із соціально-економічним потенціалом Іскрисківщинської сільської ради, розповів про діяльність сільської бібліотеки. Обговорили діяльність сільської бібліотеки, співпрацю з громадою, бібліотечно-краєзнавчу роботу. Провідними спеціалістами районної бібліотеки були надані методичні рекомендації, консультації щодо розвитку бібліотечно-краєзнавчого туризму, як основного напрямку в бібліотечно-краєзнавчій роботі. У ході семінарубібліотекарі взяли участь у професійному спілкуванні «Бібліотека як складова туристичного простору». Своїми здобутками в розвитку бібліотечно-краєзнавчого туризму ділилися бібліотекарі Шкуратівської, Коршачинської, Улянівської, Павлівської бібліотек. 

Ефективним прикладом краєзнавчо - туристичної діяльності став показовий масовий захід – краєзнавчий променад «Обрії рідного краю». Про історію села, видатних людей та багато іншого і цікавого розповів Микола БАБАК - краєзнавець, викладач ДНЗ «Білопільське вище професійне училище» під час пішої екскурсії стежками села Іскрисківщина.

На базі районного будинку культури відбувся семінар-практикум «Використання відео, фото, світло, аудіотехнічного обладнання в клубних закладах культури», під час якого обговорювали перспективи застосування відео, фото, світло, аудіотехнічних засобів при проведенні культурно-мистецьких заходів, ознайомились із методикою налаштування відео, фото, світло, акустичних систем у закритих приміщеннях та на відкритих майданчиках та отримали методичні рекомендації щодо підготовки та проведення заходів з відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Начальник відділу культури і туризму Білопільської райдержадміністрації Світлана ЛУКОВА зробила аналіз підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.