Районна газета

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КНИГИ ПОЕТА, ПИСЬМЕННИКА ІВАНА ГОЛОВЧЕНКА «ЖАГА ДУШІ І ПЛОМІНЬ СЕРЦЯ»

4 серпня 2018 року у приміщенні центру культури і дозвілля «Україна» відбувся творчий вечір та презентація нової книги поета, письменника Івана ГОЛОВЧЕНКА «Жага душі і пломінь серця»

У програмі звучали монологи про рідну землю та солдата, класичний романс та авторська пісня у виконанні Івана Головченка. Була презентована поетична збірка «Жага душі і пломінь серця», яка побачила світ 25 липня 2018 року.

Читали поезію про важливі питаннями людського буття.

У цей день привітати автора з днем народження та виходом чергової поетичної збірки завітали: заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, начальник відділу культури і туризму Білопільської районної державної адміністрації Світлана ЛУКОВА, яка вручила письменнику почесну грамоту Білопільської районної державної адміністрації, голова обласної письменницької організації, поет, лауреат літературної премії ім.О.Олеся Олександр ВЕРТІЛЬ, роменські поетеси Людмила РОМЕН, Наталія ПЕТРЕНКО, голова Сумського обласного об’єднання національної всеукраїнської музичної спілки Іван ДЕЙНЕКА, сумська поетеса Надія ПОЗНЯК, члени літературного об’єднання «Вир», президент клубу авторської пісні «Булат» Ігор ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ, директор центральної районної бібліотеки ім. О.Олеся Галина МАЦЕНКО, директор районного будинку культури Ірина ПРОНІНА.

Привітати Івана Петровича завітав і голова Сумського земляцтва у місті Києві, прототип головного героя романів Івана Петровича «Калинова гіркота» та «Перехрестя добра і зла» Іван РІШНЯК. Він подякував імениннику за багаторічну творчу діяльність та вручив грамоту Міністерства культури України.

З вітальним словом до земляка звернувся і перший заступник голови Сумського земляцтва, уродженець м.Ворожба Віктор СОБОЛЕВСЬКИЙ.

Вихованці Білопільської музичної школи зі своїм викладачем Ольгою КОНОПЛЯННИК подарували імениннику картину, намальовану власноруч.

Проте найбільшим та найрадіснішим сюрпризом для іменинника стала поява на святі онука Сергія, який, вийшовши на сцену, розповів присутнім про вплив свого дідуся на становлення його як особистості.

Присутні з цікавістю переглянули тематичну виставку «Жага душі і пломінь серця», де була представлені книги, фото світлини, копії документів, афоризми автора, присвяти. Під час заходу демонструвалась слайдопрезентація.