Районна газета

ВІДСВЯТКУВАЛИ СВЯТО СЕЛА ГУРИНІВКА

Святкування проходило на імпровізованому майданчику біля будинку культури

Всіх присутніх зі святом села привітали: Гуринівський сільський голова Іван ГЛУШКО, заступник голови Білопільської районної державної адміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, начальник відділу комунального майна Білопільської районної ради Юлія ІЩЕНКО та депутат районної ради Валерій ЛЮТИЙ. Виступаючі щиро побажали гуринівцям здоров’я, добробуту та мирного неба, а керівництво району відзначило Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради тракториста ТОВ СГП «Сілва» Олександра ЗАБАРУ, директора Гуринівського будинку культури Михайла ПОПІЛЯ, депутата районної ради Миколу КРЯТОВА та головного бухгалтера Гуринівської сільської ради Людмилу ГИРЮ.

Місцева футбольна команда та бібліотека отримали грошову винагороду від Валерія Лютого. А представники громадської організації «Волонтери Сумщини» Олександр КУДІН та Володимир ЩЕГЛОВ вручили сільському голові Подяку та гранатомет від бійців із зони проведення операції об’єднаних сил в знак вдячності за надану волонтерську допомогу.

На знак вічної пам’яті про односельців, що не повернулися в роки Другої світової війни, від імені всієї громади відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Подарунки та музичні вітання дарували учасникам АТО, старожилам, що відзначили 70, 80 та 90-річний ювілей, наймолодшій сімейній парі та наймолодшому жителю села, учасникам жіночого вокального ансамблю «Супер баби», учасникам спортивних та туристичних змагань, майстриням декоративно-ужиткового мистецтва.

Прикрасою свята стали виставки декоративно – ужиткового мистецтва, врожаю та національні курені, де бажаючих пригощали українськими стравами. Мистецькі вітання гуринівцям та гостям свята дарували аматори місцевого будинку культури та чоловічий вокальний ансамбль «Отамани» Річківського СБК. Після концертної програми на присутніх чекала святкова дискотека.