Районна газета

19 СЕРПНЯ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА ОБОДИ

19 серпня, на свято Преображення Господнього, яскравим дійством в Ободах стало святкування Дня села. На приклубній території було на що подивитися, що послухати та чим пригоститися

Ободи багаті талантами, і щойно наблизившись до епіцентру святкування, кожен міг переконатися в цьому.

Хизувалися тут кулінарними талантами місцеві господині, аматори сцени дарували гарний настрій щирими піснями та дотепним гумором. А ще до уваги гостей свята було запропоновано декілька  виставок: фото виставка із історії села, виставка молочних продуктів, тематична виставка до свята Спасу та виставка виробів місцевих майстринь декоративно-ужиткового мистецтва.

Ободівський сільський голова Віктор ВАСИЛЕГА привітав земляків зі святом та побажав присутнім процвітання, добробуту, мирного неба. Подякував також всім тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села. В ході заходу вшанували односельців, які не повернулися з фронтів Другої світової війни та поклали квіти до братської могили загиблих воїнів та пам’ятного знаку Герою Радянського Союзу Д.І.Ракусі. В пам’ять всіх захисників України було оголошено хвилину тиші та запалено свічки.

З днем села та святом Преображення Господнього ободівців вітали гості: заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, завідувач сектору молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Маргарита АНДРУХОВА, депутати Сумської обласної ради Юрій ХРИСТІЙ та Наталія КАЛІНІЧЕНКО, керуючий Річківським відділенням ТОВ «Урожайна країна» Микола МІРОШНИЧЕНКО та голова ФГ «Ярослав-2005» Микола СЛИНЬКО.

У ході привітань Почесними грамотами Білопільської районної державної адміністрації та Білопільської районної ради були нагороджені: вчитель хімії та біології Ободівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ Оксана Кругліченко, начальник відділення поштового зв’язку «Ободи» цеху обслуговування споживачів № 5 міста Білопілля Любов Шаповал, фельдшер Ободівського фельдшерсько – акушерського пункту Ніна Скворцова, землевпорядник Ободівської сільської ради Валентина Сорока. Колектив Ободівського будинку культури був відзначений грамотою відділу культури і туризму районної державної адміністрації. Обласні депутати Юрій Христій та Наталія Калініченко вручили бензопилу колективу сільського будинку культури та відзначили подарунками місцевих листонош. Депутат Білопільської районної ради Микола Слинько подарував громаді безнзокосу, а Микола Мірошниченко вручив грошову винагороду місцевій школі.

Далі подарунками та піснями вітали воїнів АТО, учасників бойових дій на території інших держав та ліквідаторів аварії та Чорнобильській АЕС, наймолодших та найстарших жителів села, ювілярів, матерів-героїнь, подружню пару, що відсвяткувала золоте весілля, учасників аматорського мистецтва та бібліотекаря, вчителів, листонош, працівників ФАПу, квітникарів, спортсменів та туристів.

Після офіційної частини свята, художні колективи та аматори сцени своїми виступами дарували веселий настрій всім присутнім на святі. Завершилося дійство святковою дискотекою.