Районна газета

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ!

З метою інтелектуального розвитку дітей, заохочення їх до систематичного читання та змістовного дозвілля, популяризації дитячого читання з 11 квітня по 5 вересня 2018 року в Білопільській центральній дитячій бібліотеці проводився районний етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»

Участь у ньому взяли найактивніші читачі книгозбірень, учні 6-7 класів шкіл міста та району, які прочитали найбільшу кількість книг та створили електронні презентації своїх улюблених творів.

За рішенням регіонального оргкомітету переможцями буливизнані Денис РЕВА (12 років, м. Ворожба) та Даша КУЛАК (11 років, с. Білани). Ці діти не лише проявили знання та ерудицію в галузі літератури, а й створили електронні презентації обраних творів, які помітно вирізнялися своїм високим рівнем володіння комп’ютерними програмами.

Крім того, бібліотеки району взяли участь ще в одному Всеукраїнському конкурсі проектів «Мої права – моє життя». Він проводився з метою правової освіти дітей та формування у них правової культури і свідомості. Регіональний етап конкурсу проходив з 1 квітня по 10 серпня 2018 року. У конкурсі взяли участь учні 7-9 класів віком від 13 до 15 років та учні 10-11 класів віком від 15 до 18 років. За рішенням регіонального оргкомітету переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу проектів «Мої права-моє життя» визнані Ангеліна СТОРОЖЕНКО (13 років, с.Вири) та Данііл ВАСИЛЬЧЕНКО (15 років, м. Білопілля). У конкурсних проектах переможців містились електронні презентації та розробки заходів з основ правознавства, які можна в подальшому використовувати в роботі бібліотек з метою ознайомлення дітей зі своїми правами, обов’язками та Декларацією ООН про права дитини.

Переможці районних етапів конкурсів стали учасниками обласних і гідно представили свої роботи в області. Ми вітаємо їх та бажаємо творчих сил та натхнення!