Районна газета

БІБЛІОТЕКИ ЯК СКЛАДОВА ТУРИСТИЧНОГО ПРОСТОРУ

Сучасні бібліотеки успішно опановують сферу туризму. Вони стають інформаційними посередниками між організаціями, що надають туристичні послуги та їх споживачами, проводять власні туристичні заходи або самі перетворюються на туристичні об'єкти

Про це говорилося на районному семінарі - практикумі «Бібліотечне краєзнавство як ресурс розвитку туризму», що проходив 7 серпня на базі Шкуратівської сільської бібліотеки.

Привітала учасників семінару та побажала плідної роботи сільський голова Наталія Анатоліївна Москаленко.

Бібліотекар Т.А.Кальченко презентувала роботу Шкуратівської сільської бібліотеки.

Жвавий інтерес у бібліотечних працівників району викликали  фахові

поради провідних спеціалістів районної бібліотеки, завідувачки відділом організаційно-методичної та довідково - бібліографічної роботи Наталії Клепальської та заступника директора по роботі з дітьми Олени Литвиненко.

Під час проведення години фахівця своїм досвідом роботи з розвитку бібліотечного туризму поділилися Тетяна Кальченко, бібліотекар Шкуратівської сільської бібліотеки, Ганна Міщенко, бібліотекар Павлівської сільської бібліотеки, Наталія Заровня, бібліотекар Улянівської селищної бібліотеки.

Учасники семінару взяли участь у показовому масовому заході – екскурс – мандрівці «Зелене диво Мухопада». Бібліотекар Тетяна Кальченко провела екскурсію в дендропарку хвойних дерев, унікальній пам’ятці природи.

Директор районної бібліотеки Галина Маценко підвела підсумки семінару.