Районна газета

ДЕНЬ СЕЛА НОВІ ВИРКИ

В останній день літа Нововирківська громада святкувала День села

Традиційно свято розпочалося із урочистої програми. З щирими словами подяки за нелегку сільську працю до односельчан звернувся в. о. Нововирківського старости Станіслав КИРИЧЕНКО.

Далі нововирківців вітали: Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО, в. о. голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, депутат Сумської обласної ради Юрій ХРИСТІЙ, депутат Білопільської районної ради Микола СЛИНЬКО, депутат Білопільської міської ради Вікторія ЦЮПКА та отець Василь.

Почесними грамотами Білопільської районної державної адміністрації, районної ради та грамотами Білопільського міського голови цього дня були нагороджені: за проявлені мужність та героїзм при захисті незалежності та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил - учасники антитерористичної операції Дмитро ВОЛІН, Сергій ДЕРМЕЛЬОВ, Юрій ПАРАМЄЄВ та Сергій СУЯРОВ; за активну життєву позицію та багаторічну сумлінну працю - соціальний працівник Білопільського районного територіального центру соціального обслуговування Вікторія ЧЕРЕВАТЕНКО, завідувач ФАПу Надія ТРЕТЯКОВА та директор КП «Світанок» Олена ШИЛІНА.

Справжньою окрасою кожного села є його люди. Тож на святі відзначали подарунками і віншували місцевих жителів у різних номінаціях: учасників Другої світової війни та антитерористичної операції, старожилів та найстарше подружжя, багатодітні родини, першокласників, аматорів місцевої сцени, спортсменів, тощо.

Далі жителів села та гостей свята чекала насичена концертна програма за участю аматорів сцени Нововирківського, Воронівського, районного будинків культури та центру культури і дозвілля «Україна». Для дітлахів працювали аніматори та атракціони, а всі охочі мали змогу пригоститися кулішем, шашликами та морозивом.

Завершився захід святковою дискотекою.