Районна газета

БІЛОПІЛЬЩИНА ВІДЗНАЧИЛА 70-у РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Керівництво та жителі міста зібралися біля Меморіалу загиблих воїнів для того, щоб низько вклонитися ветеранам та вшанувати пам'ять тих, хто поклав своє життя на захист Батьківщини

«70 років минуло з того часу, як радянські війська здійснили цей історичний подвиг - звільнили нашу землю від ворогів. Подвиги наших земляків, мирне небо, які вони відвоювали для нас, повинні бути завжди в нашій пам’яті, серцях молодих поколінь. Це наш святий обов’язок». Згадаємо сьогодні всіх тих, хто загинув на полі бою, у концтаборах, хто не зміг дожити до Дня Великої Перемоги», - наголосила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Віта КОРНІЄНКО.

Посадовець сказала, що нині синам України знову доводиться боронити свою державу у неоголошеній війні, яка вже забрала життя героїв, серед яких – і жителі Білопільського району.

«Саме ветерани служать прикладом патріотизму, сміливості, стійкості, оптимізму, справедливості й доброти для молодшого покоління. Щиро вірю, що перемога знов буде за нами», - зазначила Віта Корнієнко. 

Посадовець побажала присутнім миру, згуртованості, єдності, віри, міцного здоров’я, любові, благополуччя та злагоди в родинах.

До привітань приєдналася секретар Білопільського міського голови Надія ЗУБКО.

Керівництво району, жителі міста вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів.