Районна газета

ВОЛОДИМИР ДУРНОП’ЯН: «ЗБЕРІГАТИ, ПРИМНОЖУВАТИ НАЦІОНАЛЬНУ КУЛЬТУРУ – СВЯТА МІСІЯ»

Очільник Білопільщини привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва з професійним святом

«Цей день засвідчує ваш вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність», - сказав посадовець у своєму вітальному слові. – «На  працівників культури покладена важлива місія – доносити до людей найбільші людські цінності: добро, красу, радість спілкування із світом прекрасного, виявляти і розвивати талант, творчі здібності підростаючого покоління, організовувати дозвілля населення. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте культурні досягнення та традиції – безцінний скарб нашої держави та підіймаєте престиж Білопільщини та України».

Посадовець висловив слова подяки ветеранам культурно-освітньої ниви, які навчали молодь фаховим основам, розкривали секрети професії і самі завжди були прикладом, як треба любити її, вкладати душу та аматорам сцени.

«Учасники художньої самодіяльності навчаються, працюють у різноманітних сферах народного господарства, а свої безмежні таланти розкривають на радість людям», - сказав очільник Білопільщини.

Голова райдержадміністрації побажав присутнім миру, здоров’я, подальших успіхів у професії, на сцені і в повсякденному житті, а від рідних і близьких – поваги, розуміння, підтримки на творчих шляхах та вручив відзнаки за професійні здобутки.

До вітальних слів також приєдналися голова районної ради Валерій ЛЮТИЙ та завідувач сектору культури райдержадміністрації Світлана ЛУКОВА.

Також присутні переглянули цікаву концертну програму.