Районна газета

«ОДНІЄЮ КОМАНДОЮ МАЄМО ПРАЦЮВАТИ НА РОЗВИТОК КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ», - ВІТА КОРНІЄНКО

Таку думку висловила заступник голови райдержадміністрації на щорічній конференції працівників культури району, де підбивали підсумки роботи за 2014 рік та окреслили перспективи на 2015-й

«Незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію у державі, у нашому районі створюються необхідні умови для творчої самореалізації населення, для роботи бібліотечних працівників, працівників галузі культури. Попереду – безліч планів. Це - робота у напрямку зміцнення, розвитку, модернізації матеріально-технічної бази закладів культури», - сказала посадовець під час виступу.

Віта Корнієнко зазначила, що пріоритетним у влади роботі залишається і проведення різноманітних культурно-масових заходів. 27 березня у нашому районі стартує обласний культурно-мистецький фестиваль «Тобі, єдина Україно, - натхнення, творчість і любов», присвячений 25-й річниці незалежності України.

«Наше завдання – добре підготуватися до цього заходу, широко продемонструвати усю палітру талантів Білопільщини», - наголосила вона.

Також Віта Корнієнко озвучила настанову присутнім на подальшу роботу: «Ми всі разом, однією командою повинні працювати на розвиток культурної сфери. У новому році ми маємо звершити безліч справ на благо рідного краю та його жителів. Найголовніше – не втрачати оптимізму й наполегливо та плідно працювати».

Вона подякувала працівникам галузі культури за виконання відповідальної місії – пошук і розвиток талантів нашого краю, організацію змістовного дозвілля населення. Посадовець попросила звернути увагу працівників культури до залучення населення, особливо молоді, до гурткової роботи.

До присутніх звернулася і завідувач сектору культури Світлана ЛУКОВА, яка детально зупинилася на  досягненнях минулого року, озвучила недоліки роботи, шляхи їх усунення та перспективи на 2015-й рік. Посадовець висловила слова подяки за роботу та підтримку владі району, сільським, селищним, міським головам, підлеглим.  

За високі професійні досягнення працівники галузі культури були нагороджені відзнаками Білопільської районної державної адміністрації, Білопільської районної ради, сектору культури Білопільської районної державної адміністрації.

Протягом минулого року було відремонтовано 43 заклади культури на суму 1147,3 тис. гривень, придбані сценічні костюми більш ніж на 190 тис. гривень, технічне оснащення - на 81,5 тис. гривень.

Згідно з Програмою економічного і соціального розвитку Білопільського району на 2015 рік, заплановано проведення капітального ремонту у Іскрисківщинському, Річківському, Гуринівському, Ободівському будинках культури, читальної зали дитячої бібліотеки, санітарних кімнат та приміщень центру культури і дозвілля «Україна». Намічено поточний ремонт районного будинку культури, Нововирківського, Верхосульського сільських будинків культури, ремонт фасаду Бобрицького сільського будинку культури та облаштування системи його електроопалення. Планується заміна віконних блоків на склопакети у Супрунівському та Рижівському сільських будинках культури. Твердопаливні котли буде встановлено у сільських будинках культури сіл Марківка та Тучне.