Районна газета

«БАБИН ЯР: БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ»

З метою гідного вшанування пам’яті загиблих від рук гітлерівських загарбників та вшанування 75-х роковин трагедії Бабиного Яру у бібліотеках району оформлені тематичні полиці, книжкові виставки, перегляди літератури: «День пам’яті жертв Бабиного Яру», «Історія проходить крізь серце», «Голокост – шрам на серці людства», «Згадаймо, й перед тінню днів минулих чола похилим», «Невиплакані сльози України», «Вічна пам’ять жертвам Бабиного Яру»

Закладами культури спільно зі школами проведені просвітницькі та виховні заходи щодо запобігання можливим актам геноциду у майбутньому та зневаги до людського життя, а саме: години історичної пам’яті, години історії, години пам’яті, уроки мужності, історичні екскурси у минуле:  «Голокост – злочин проти людяності», «Над білим янголом скорботи – незгасний духу смолоскип», «Неймовірно важко це збагнути… Біль навік запікся і застиг», «Бабин Яр – трагедія і пам’ять», «Тут стогнуть душі невинно страчених», «Бабин Яр: без права на забуття».

У центральній районній бібліотеці проведено годину пам’яті «Бабин Яр: без права на забуття». На заході звучали розповіді, вірші про Голокост – геноцид євреїв, здійснений нацистами напередодні та під час Другої Світової війни. На фоні музики учасники заходу запалили свічки пам’яті по загиблих представників єврейського народу у Бабиному Яру. Присутні познайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці «Бабин Яр: без права на забуття». Потім поклали квіти до Меморіалу жертв масових репресій та вшанували пам’ять загиблих хвилиною тиші.