Районна газета

«РОБОТА КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ З ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ГРОМАДЯН ТА ФОРМУВАННЯ У МОЛОДІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ»

Під такою назвою на базі Білопільського центру культури і дозвілля «Україна» відбувся семінар клубних працівників культури  Білопільського району

Розпочала семінар методист з відродження Білопільського районного будинку культури Ірина НАГОРНА, яка розповіла про основні методи роботи закладів культури по національно-патріотичному вихованню громадян і наголосила на першочергових завданнях щодо формування у дітей та молоді почуття гордості та поваги до української історії, традицій, культури, держави в цілому.

Методист із впровадження інноваційних форм роботи Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Ольга ПАЛЬГУЙ ознайомила присутніх з основними особливостями написання сценарію заходу героїко-патріотичного напрямку та запропонувала впровадження інноваційних форм роботи в закладах культури району.

В ході семінару відбувся показовий захід – урок мужності «Слава Україні - Героям Слава!», на якому були передані патріотичні емоції українського народу через пережиті події останніх років. На заході були згадані імена загиблих воїнів-земляків, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Хвилиною тиші присутні вшанували їх пам’ять. Фінальним акордом патріотичного заходу став виступ учасника антитерористичної операції на Сході країни Юрія ДУБРОВСЬКОГО.

Методист по художній самодіяльності районного будинку культури Ольга РИБАЛКА надала методичні рекомендації щодо виконання комплексних програм, постанов, рішень і розпоряджень державних органів по патріотичному вихованню громадян, які підлягають виконанню та контролю у поточному році.

Наприкінці семінару керівники закладів культури поділилися досвідом роботи по проведенню заходів щодо вшанування воїнів АТО та членів їх родин.

На допомогу клубним працівникам району були роздані сценарні та репертуарні матеріали патріотичної тематики, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Матеріали надані методичним кабінетом Білопільського РБК