Районна газета

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОЯВИТИ СЕБЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ТЕРЕНОВІЙ ГРІ

На межі Тернопільської та Рівненської областей з 30 квітня по 05 травня відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці – 2019», що заснована на честь військ УПА, боронивших українську землю. Цьогорічна Гра буде присвячена відзначенню 75-річчя бою під Гурбами

Участь у Грі є безкоштовною, а вартість проїзду компенсуватимуть за наявності оригіналів квитків. З Тернополя, Львова і Дубно організатори заберуть учасників і відвезуть на автобусі у місце призначення, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.

МІЖНАРОДНИЙ ФЛЕШМОБ «ВЕЛИКИЙ ШЕВЧЕНКО»

9 березня виповнюється 205 років від дня народження Великого Кобзаря

Запрошуємо долучитись до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»!

«ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО ЖИВИ!»

З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні буде проходити збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько живи!»

Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології. Але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!

РЕЗОЛЮЦІЯ ОБЛАСНОГО ФОРУМУ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ 2018

13 грудня 2018 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбувся обласний форум національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Учасниками форуму стали 75 осіб з числа фахівців підрозділів з питань молоді та спорту міста, районів та ОТГ області, члени місцевих координаційних рад, громадські діячі

Участь у Форумі взяли, також, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ та голова профільної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму молодіжної політики та спорту Ігор НАУМЕНКО.