Районна газета

«СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Відбулося засідання оргкомітету з питань проведення в Білопільському районі Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

«Уже втринадцяте з 2 по 22 квітня пройде Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Щорічно з 2006 року на зібрані під час акції кошти закуповується медичне обладнання, яке передають в безкоштовне користування в дитячі обласні лікарні кожної області України», - зазначила завідувач сектору молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації Маргарита АНДРУХОВА.

Цьогоріч з 2 по 22 квітня збиратимуть кошти на медичне обладнання для лікування дітей з вадами слуху і пройде акція під гаслом «Почуй світ!».

У ході засідання члени оргкомітету обговорили хід проведення Акції в районі, визначили найголовніші завдання її успішної реалізації.

Протягом проведення Акції будуть організовані різноманітні масові заходи – благодійні концерти за участі талановитих дітей та молоді, виставки плакатів,малюнок, спортивні змагання та багато іншого. Усі зібрані кошти будуть перераховані на єдиний рахунок Акції.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» намагається поширювати волонтерський рух в Україні і організація збору коштів – це лише один із методів реалізації цієї мети.

Основними цілями фонду є розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів, привернення уваги до благодійності, виховання відповідальності та формування моральних цінностей в української молоді і покращення ситуацій із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих лікарнях України.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» усіх небайдужих жителів Білопільщини.