Районна газета

РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МАМА, ТАТО, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я»

За сприяння сектору молоді та спорту Білопільської районної державної адміністрації та районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», з метою популяризації здорового способу життя і залучення до активних занять фізичною культурою, здорового сімейного способу життя, і пропагуючи особистий приклад батьків залучати дітей до занять спортом 31 березня 2018 року в дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Ю. Білонога відбувся районний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Учасниками фестивалю стали 6 родин з м. Білопілля та м. Ворожба. Перед батьками та дітьми стояло завдання здолати 8 естафет та довести всім, що вони найкращі.

До присутніх звернувся заступник голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ, який зазначив, що формування родинних традицій із занять фізичною культурою та спортом та спонукання батьків особистим прикладом заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом є невід'ємною частиною виховання здорової нації. На завершення виступу побажав учасникам вдалої гри, гарного настрою і перемоги.

За підсумками змагань перше здобула родина Рибалки – тато Андрій, мама Аліна і син Ілля. Друге місце посіла сім’я Шкаруп – тато Віталій, мама Тетяна, син Олександр, і третє місце отримала родина Соляник – тато Юрій, мама Катерина та син Владислав. Усі учасники були нагороджені грамотами та подарунками, а переможці отримали медалі.

Упродовж всього спортивного заходу настрій глядачів та спортивний дух команд підтримували групи підтримки від районного будинку культури.