Районна газета

ЗАПРОШУЄМО НА ТРЕНІНГИ З НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації 30 березня 2018 року оголосило обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається підтримка на 2019 рік

Конкурсні пропозиції приймаються до 23 листопада 2018 року.

Щоб підготувати якісну заявку, розібратися в деталях написання проекту, механізмах використання бюджетних коштів запрошуємо представників ІГС, ініціативну активу молодь на тренінги з написання проектів.

Навчання відбудеться 8-9 листопада та 9-10 листопада 2018 року (на вибір учасника) на базі ДПОЗ СТ «Ровесник» (м.Суми).

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням:  https://goo.gl/forms/pEuEYoMMydUDXJgU2

Кінцевий термін прийому заявок - 2 листопада 2018 року. Просимо поінформувати зацікавлену молодь району (міста) про можливість участі у тренінгах.

Витрати за проживання, харчування та проїзд в одну сторону (за наявності оригіналу квитка) здійснюється за рахунок організатора.

Контактні особи: Гребенюк Анна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, т. 61-09-16 або 066 8406100, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Андрухова Маргарита Олександрівна, завідувач сектору молоді та порту Білопільської районної державної адміністрації, тел.. 0995599655, ел.адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за адресою м. Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, І поверх, кабінет №19.