Районна газета

СТАРТ ОЗДОРОВЛЕННЮ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ РАЙОНУ У 2017 РОЦІ У 2017 РОЦІ У МДЦ «МОЛОДА ГВАРДІЯ»

У квітні 2017 року Білопільською районною державною адміністрацією, відповідно до наказу управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, направлено на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» на ІІІ тематичну зміну «Я, родина, Україна» 4 дітей пільгових категорій, з них 3 дитини позбавлених батьківського піклування та одна дитина - сирота

Під час відпочинку діти в межах підготовки до світлого свята Пасхи були залучені до організації та проведення ряду тематичних заходів.

Початком проведення став тематичний день «Традиції моєї країни». В цей день учасниками тимчасового об’єднання журналістів (в результаті проведення флеш-мобу) була створена «Традиційна карта України». На карті діти позначили регіональні особливості народних обрядів і традицій.

Продовженням реалізації циклу «Великодній кошик» стала гра - квест «Недалечко червоне яєчко», у ході якої діти мали можливість поповнити знання про історію виникнення і традиції Великодня, дізнатися більше про символи свята, їх особливості. Отримані знання відпочиваючі застосували під час годин творчості «Писанковий дивограй», організованими тимчасовими дитячими об’єднанням «Творчість не має кордонів».