Районна газета

«ДИВУЄМО СВІТ ПО-НОВОРІЧНОМУ»

Новорічна розважальна програма з такою назвою відбулася в центрі культури і дозвілля «Україна для обдарованої молоді міста і району

Привітати молодь з Новим роком та Різдвом Христовим завітали голова Білопільської районної державної адміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН, виконуючий обов’язки голови Білопільської районної ради Володимир ВІДУЄВ та заступник голови Білопільської райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, т.в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Інна БАБЕНЦОВА та депутат Сумської обласної ради Наталія КАЛІНІЧЕНКО.

Вітаючи учнівську молодь Білопільщини з Новим Роком та Різдвом Христовим очільник району зазначив: «Рік у рік ви радуєте нас своїми досягненнями й здобутками. Завдяки вашим здобуткам і перемогам Білопільщину знають не лише на теренах Сумської області, а й на всеукраїнському рівні. ви своєю інтелектуальною, спортивною працею прославили Білопільщину, ви – наша надія, наша гордість. У майбутньому саме вам творити історію нашого краю. Ваш талант, бажання, наполегливість – це запорука усіх досягнень і перемог. Плекайте ці риси, не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся. Пам’ятайте, що лише копіткою працею можна досягти високих результатів. Я вірю, що вам багато вдасться досягти в житті і залишитися щирими людьми з добрим серцем. Бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, успіхів».

Володимир Верещагін та Володимир Відуєв разом із Дідом Морозом та Снігуронькою вручили всім присутнім новорічні подарунки.

Також в рамках розважальної програми проведені різноманітні конкурси та святкова дискотека.