Районна газета

БІЛЬШЕ 28 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗІБРАНО В БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

З 01 до 30 квітня у Білопільському районі тривала Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Акція проходила під гаслом «Дитяче серденько, живи!», метою якої був збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОЯВИТИ СЕБЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ТЕРЕНОВІЙ ГРІ

На межі Тернопільської та Рівненської областей з 30 квітня по 05 травня відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці – 2019», що заснована на честь військ УПА, боронивших українську землю. Цьогорічна Гра буде присвячена відзначенню 75-річчя бою під Гурбами

Участь у Грі є безкоштовною, а вартість проїзду компенсуватимуть за наявності оригіналів квитків. З Тернополя, Львова і Дубно організатори заберуть учасників і відвезуть на автобусі у місце призначення, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.

МІЖНАРОДНИЙ ФЛЕШМОБ «ВЕЛИКИЙ ШЕВЧЕНКО»

9 березня виповнюється 205 років від дня народження Великого Кобзаря

Запрошуємо долучитись до міжнародного флешмобу «Великий Шевченко»!

«ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО ЖИВИ!»

З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні буде проходити збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько живи!»

Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології. Але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!