Районна газета

НА СУМЩИНІ ВІДКРИЛИ ЩЕ ОДИН ТОМОГРАФ

Працює він на базі Навчально-наукового центру томографії в Університетській клініці Сумського державного університету

Присутній на відкритті Навчально-наукового центру томографії голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зазначив, що колосальний соціальний ефект закладу полягає у його багатофункціональності, адже до справи взялися по-господарськи із залученням науки. Тому клініка слугує не лише для навчальної практики студентів випускників та підвищення кваліфікації лікарів, а  й для проведення наукових досліджень і добування нових знань для практичної медицини та організації лікувально-діагностичного спектру послуг для населення.

 «СумДУ зміг не лише зберегти обладнання установи, а й багатократно його примножити, спрямувавши потенціал на користь громади. Це сучасний центр, який здатний конкурувати в контексті надання медичних послуг з іншими лікарняними установами, виконуючи, разом з тим, доручення Президента України Петра ПОРОШЕНКА про наближення медичних послуг до людей», – наголосив він.

Ректор СумДУ Анатолій ВАСИЛЬЄВ пишається, що їхній виш має власну клініку та Навчально-науковий центр, обладнані сучасною технікою. За його словами, такою базою можуть похвалитися далеко не всі вищі навчальні заклади України. А Університетську клініку СумДУ можна вважати повноцінною складовою системи охорони здоров’я міста та області.

Як зазначила головний лікар університетської клініки Ірина МОІСЕЄНКО, у центрі томографії будуть працювати висококваліфіковані лікарі із більш ніж 20-річним стажем роботи з комп’ютерними томографами з різних напрямків рентгенологічної діагностики: неврології, нейрохірургії, офтальмології, хірургії, гінекології, ортопедії, онкології.

Окрім проходження томографії, тут можна отримати консультації за різними профілями. Лікарями клініки є професорсько-викладацький склад Медичного інституту СумДУ. Тут проводять діагностику за сучасними методиками обстеження, працює біохімічна лабораторія, кабінети функціональних методів дослідження та УЗД. За призначенням лікаря проводиться широкий спектр медикаментозних та фізіотерапевтичних методів лікування, працює масажний кабінет, інгаляторій, фітобар, оздоровчо-реабілітаційний аквацентр тощо.

Ці послуги доступні не лише для студентів та викладачів вишу, а й для кожного жителя Сум та області. З повним переліком послуг та прейскурантом цін можна ознайомитися на сайті Медичного інституту СумДУ.