Районна газета

УВАГА КОНКУРС!!!

Білопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс на відбір суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати на території Білопільського району відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів

Критерії відбору суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати на території Білопільського району відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів:

1. Наявність ліцензії на право здійснення діяльності з реалізації Лікарських засобів.

2. Наявність договорів з постачальниками по повному асортименту Препаратів для осіб,хворих на цукровий та нецукровий діабет.

3. Забезпечення вимог «холодного ланцюга» при отриманні, зберіганні, транспортування та відпуску препаратів інсуліну:

1) наявність приміщень з холодовими камерами чи холодильниками;

2) наявність спеціалізованого автотранспорту.

4. Наявність кваліфікованого персоналу для приймання, обліку, контролю якості відпустку препаратів інсуліну.

5. Наявність технічного забезпечення для ведення єдиного електронного реєстру відпущених лікарських засобів для хворих на цукровий та нецукровий діабет.

6. Дотримання вимог постанови КМУ від 17.10.2008 №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і медичні вироби» під час встановлення відпускних цін на препарати.

7. Досвід роботи з реалізації пілотних проектів або виконання аналогічних програм.

Заяви та копії документів (згідно критерії) про участь у конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів після публікації оголошення за адресою: м. Білопілля вул. Маяковського 27, комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради «Білопільська центральна районна лікарня».

Детальна інформація за телефонами: 9-14-41; 9-17-45.

Згідно розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 29.05.2015 №281- ОД.