Районна газета

«ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ. ПОПЕРЕДЬ. ЗАХИСТИ. ЗРОБИ ЩЕПЛЕННЯ»

Про проведення в районі у районі тижня Всеукраїнської імунізації  на засіданні координаційної ради з питань виконання державної політики стосовно сімей, жінок, дітей та молоді під головуванням першого заступника голови Білопільської районної державної адміністрації Віти КОРНІЄНКО доповідала заступник головного лікаря з питань охорони материнства і дитинства КЗРР «Білопільська центральна районна лікарня» Тетяна БІЛОУС

«Щорічно, починаючи з 2005 року, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень імунізації. Мета акції – підвищення рівня охоплення вакцинацією через досягнення більш глибокого розуміння того, що кожна людина має право та потребує захисту від хвороб, керованих за допомогою вакцин, забезпечення інформованості населення з питань покращення комунікації та пропаганди імунізації», - наголосила Тетяна Білоус.

В Україні за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, з 24 до 30 квітня проводиться Всесвітній тиждень імунізації під гаслом «Не відставайте від життя!».

Цей заклик адресований до кожного мешканця планети і нагадує про те, що кожна людина повинна перевірити свій вакцинальний статус, тобто ті щеплення, які вже зроблені і які необхідно зробити.

«Як правило, людина замислюється про роль імунної системи і можливості її підтримки лише під час хвороби. Тому надзвичайно важливою є профілактика недуг шляхом ведення здорового способу життя та фахово проведеної вакцинації», - резюмувала Віта Корнієнко.

За результатами засідання координаційної ради було рекомендовано розробити інформаційну листівку та розповсюдити її серед установ та організацій району, провести роз’яснювальну роботу серед батьків, під час проведення батьківських зборів в загальноосвітніх та дошкільних закладах району, з метою роз’яснення необхідності вакцинації.