Районна газета

БІЛОПІЛЬСЬКУ ЦРЛ ВІДВІДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ

Народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Олексій КИРИЧЕНКО разом з головою Білопільської районної державної адміністрації Володимиром ВЕРЕЩАГІНИМ відвідали комунальний заклад районної ради «Білопільська центральна районна лікарня»

Під час зустрічі з головним лікарем закладу Юрієм МАРТИНЕНКОМ було обговорено стан справ у медичній галузі району.

«В лікарні відремонтовано пральне відділення і встановлені нові машини, придбані фіброгастроскоп та стоматологічне обладнання, відремонтовано приймальне відділення та вхід в поліклініку, приведена в належний стан операційна. Це далеко не весь перелік того, що зроблено для медичної галузі району», - зазначив під час зустрічі головний лікар Білопільської ЦРЛ  Юрій Мартиненко.

«На сьогодні у світі для діагностики рака жіночої молочної залози використовують рентгенівську проекційну мамографію. У нашому закладі, на превеликий жаль, такий апарат відсутній. Просимо вашого сприяння у виділенні мамографа для лікарні, що дозволить значно знизити рівень захворюваності на рак молочної залози завдяки виявленню його на ранніх стадіях», - звернувся до Олексія Кириченка головний лікар.

Народний депутат взяв це питання на контроль та пообіцяв посприяти у його вирішенні.