Районна газета

РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для жителів Сумщини це Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО)

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

ПЕДАГОГИ КОЖНОЇ З ОБЛАСТЕЙ МАТИМУТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДОБРОВІЛЬНІЙ СЕРТИФІКАЦІЇ, – ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Щоб педагоги кожної з областей мали можливість взяти участь у добровільній сертифікації,  усі регіони матимуть гарантовану, але необов’язкову кількість місць, яку зможуть зайняти вчителі початкової школи саме цього регіону

Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія ГРИНЕВИЧ, коментуючи Наказ МОН № 1486 від 29.12.2018 року сьогодні, 4 січня 2019 року, в МОН.

ЧОМУ МОЛОДІ ВАРТО ІНВЕСТУВАТИ ЧАС У ВЛАСНЕ МАЙБУТНЄ ВЖЕ ЗАРАЗ

В Україні відбудуться «Дні кар’єри ЄС», під час яких студенти та випускники зможуть підвищити навички та знання у євроінтеграційних питаннях, дізнатися про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі

У 2019 році «Дні кар’єри ЄС» відбуватимуться у 15 провідних вищих навчальних закладах та будуть активно залучати всі зацікавлені сторони, зокрема, місцеві органи влади, представників бізнес-асоціацій, представників регіональних торгово-промислових палат, а також місцеві компанії.

БІЛЬШІ МОЖЛИВОСТІ ВІД ШКОЛИ ТА ЗАКЛАДІВ ПРОФОСВІТИ ДО ВИШІВ І НАУКОВИХ УСТАНОВ — МОН ВИЗНАЧИЛО 10 ПРІОРИТЕТІВ НА 2019 РІК (3)

2019-й має стати роком розвитку та зростання для усіх сфер від школи та закладів профосвіти до вишів і наукових установ  —   кожна із них отримала місце у 10-ці основних пріоритетів Міністерства освіти і науки на наступні 12 місяців

Про це розповіла Міністр освіти і науки Лілія ГРИНЕВИЧ під час підсумкової прес-конференції «Робота МОН: підсумки 2018-го/візія 2019-го», яка відбулася у креативному просторі Fedoriv Hub, що в Києві.

Більше статей...

  1. НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МАЮТЬ БУТИ НЕ ЛИШЕ ЗАТИШНИМИ І ОХАЙНИМИ, А Й БЕЗПЕЧНИМИ
  2. ПОКЛИКАВ ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ ЗА ПАРТИ
  3. ПРО ПІДГОТОВКУ ТА ГОТОВНІСТЬ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДО НОВОГО 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗВІТУВАВ НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РУСЛАН ПРЕЙС
  4. ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ БІЛОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ГОТОВІ ДО НОВОГО 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
  5. СУМЩИНА СЕРЕД ЛІДЕРІВ З ПІДГОТОВКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
  6. МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОПИСУ
  7. З 1 ВЕРЕСНЯ ПЕРШІ КЛАСИ БУДУТЬ НАВЧАТИСЯ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ, – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР
  8. РОЗРОБЛЕНО КАРТУ ПІДВЕЗЕННЯ УЧНІВ СУМЩИНИ ДО ОПОРНИХ ШКІЛ
  9. ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НАВЧАННЯ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ ТРИВАЄ
  10. ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НАВЧАННЯ ЗА НОВИМ ДЕРЖАВНИМ СТАНДАРТОМ НА КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ