Районна газета

НА БІЛОПІЛЬЩИНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ТА НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКАМИ ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ 2015»

Цьогоріч за перемогу на районному рівні, у І етапі, боролося 17 учасників із 12 навчальних закладів району, у номінаціях: «Українська мова та література», «Правознавство», «Образотворче мистецтво», «Хімія», «Класний керівник», де педагоги продемонстрували високі результати

Двоє переможців захищали честь району в ІІ етапі обласного конкурсу, де обоє вибороли друге місце.

Грамоти та подяки відділу освіти учасникам та переможцям І етапу конкурсу вручила начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ, яка зазначила, що це велика гордість для Білопільщини, і подякувала педагогам за їхній сумлінний труд.

«Це копітка праця, яка потребує високих моральних рис, постійного вдосконалення професійних якостей. Ви, шановні, щедро ділитеся своїм досвідом з учнями, радієте їхнім успіхам і переживаєте разом із ними їхні невдачі, допомагаючи добрим словом і мудрою порадою», – сказала посадовець під час виступу.

Долучилася до вітальних слів і заступник голови райдержадміністрації Віта КОРНІЄНКО.

«Ось уже протягом двадцяти років освітяни Білопільщини показують високий рівень компетентності, володіння сучасними педагогічними технологіями, творчість, майстерність на конкурсі «Учитель року». Викладачі підтверджують своє вміння одночасно і вчити, і вчитися. Завдяки старанням наших педагогів учнівська молодь нашого краю стає призерами та переможцями олімпіад, конкурсів, змагань районного, обласного та всеукраїнського рівнів. Це результат колосальної праці наших освітян», – мовила посадовець.

У рамках свята гості заходу переглянули цікаву концертну програму.