Районна газета

ВІДКРИЛИ ВИСТАВКУ - ЕКСПОЗИЦІЮ

За ініціативи Білопільської районної державної адміністрації, за підтримки депутатів обласної, районної ради, громадської організації «Воїни АТО Білопільщини» в музеї ім. А.С. Макаренка відділу освіти райдержадміністрації урочисто відкрили виставку-експозицію, присвячену Революції Гідності та учасникам АТО

«Рушієм змін, які відбуваються в Україні є молодь. Саме вона взяла на себе відповідальність за долю країни – сотні тисяч сміливих дівчат та юнаків зібралися на Євромайдан, щоб висловити мирний протест проти дій режиму, який вкрав у них велику європейську мрію. Звіряче побиття молоді Беркутом сколихнуло усю країну. Сотні сердець наших земляків згоріли за перемогу», - сказав у своєму виступі голова райдержадміністрації Володимир ВЕРЕЩАГІН.

«Своє життя віддали патріоти за рідну країну та наше з вами майбутнє. Саме на прикладі героїзму молоді та АТОвців, які знаходяться на Сході України, ми виховуємо нашу українську молодь. Вічна слава Героям!», - наголо вис очільник району.

Володимир Верещагін щиро подякував всім, хто долучився до відкриття експозиції.

Після ознайомлення з експозицією у актовій залі відділу освіти для учнів шкіл міста пройшов мистецький захід патріотичного спрямування, покликаний гідно вшанувати громадянську мужність.

Присутні на заході, хвилиною мовчання вшанували Героїв, які ціною власного життя відстоювали демократичні цінності та право на майбутнє спочатку на Майдані, а потім і в зоні проведення АТО.

Школярі та керівництво району святковою ходою, з символічними паперовими голубами жовтого та синього кольорів, пройшли вулицями міста та поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку, Меморіалу загиблих воїнів, до пам’ятного знаку воїнам-афганцям та до Меморіалу «Алея Слави героїв АТО».