Районна газета

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

З 1 липня 2019 року Білопільським відділом обслуговування громадян (сервісний центр) проведено перерахунок пенсій окремим категоріям громадян:

1. У зв'язку із зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність із 1497 грн. до 1564 грн., із 1 липня збільшились  мінімальні та максимальні розміри пенсій за віком, мінімальна пенсійна виплата шахтарям та іншим категоріям пенсіонерів, а також перераховані надбавки за понаднормативний стаж та інші надбавки, підвищення і доплати, що встановлюються до пенсії, розмір яких розраховують на підставі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

ПРО РЕОРГАНІЗАЦІЮ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 628 «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України» Білопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області 18.06.2019 реорганізовано шляхом приєднання до головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області

У зв’язку з цим з 18.06.2019 управління, яке припинене як юридична особа, не веде самостійного листування. Усі листи, письмові звернення, запити до Пенсійного фонду України Сумської області та іншу кореспонденцію необхідно надсилати на адресу головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області – вул. Пушкіна, 1, м. Суми, 40009.

КОНТРОЛЮВАТИ НЕОБХІДНІ ДАНІ ДЛЯ ПЕНСІЇ ВАМ ДОПОМОЖЕ ВЕБ-ПОРТАЛ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Одним із завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України, є ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, де, починаючи з 1999 року, накопичено значний об'єм інформації про застрахованих осіб

Ця інформація використовується не лише для призначення пенсій, але також для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та субсидій тощо.

НЕСПЛАТА ЄСВ – РИЗИК ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗ ПРАВА НА ПЕНСІЮ

Білопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області звертає увагу фізичних осіб – підприємців на те, що відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” з 01 січня 2018 року мінімальний страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком складає 25 років і надалі збільшується

Для тих, хто досягне пенсійного віку в 2019 році – це 26 років, у 2020 році – 27 років і так до 2028 року, коли необхідний для призначення пенсії страховий стає становитиме 35 років.