Районна газета

РОБОЧА НАРАДА З РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ ВИКОНАВЧОЮ СЛУЖБОЮ

Питання погашення заборгованості до Пенсійного фонду є одним з пріоритетних завдань Білопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області

Стан виконання виконавчих документів на користь Пенсійного фонду  України нещодавно розглянуто на нараді, в якій взяли участь представники управління Пенсійного фонду та керівник Білопільського районного відділу ДВС головного територіального управління юстиції в Сумській області.

Під час наради порушувались питання cтосовно боржників Фонду, які знаходяться на виконанні в ДВС та вжиття заходів  щодо примусового стягнення заборгованості, з метою повного й фактичного виконання даної категорії справ.

Так, з початку року від примусового стягнення Білопільського РВ ДВС до бюджету Фонду надійшло коштів в сумі 11,1 тис.грн. На сьогодні на виконанні в ДВС знаходяться 140 виконавчих документів на суму 991,5 тис.грн.

Керівництво обох структур обговорило результати взаємодії у поточному році, причини, які ускладнюють роботу державних виконавців по виконанню рішень, подальші напрямки спільної роботи.

За результатами наради було прийнято рішення визначити заходи, що будуть сприяти покращенню роботи по виконанню виконавчих документів на користь Пенсійного фонду України.