Районна газета

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Як визначається Конституцією України, кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується

Згідно з чинним законодавством, всі взаємовідносини між працівником і роботодавцем регулюються трудовим договором, в якому чітко повинні бути прописані права та обов'язки сторін.

Саме цей документ при виникненні будь-яких спорів дозволить вирішити проблему в правовому полі. Що стосується самого документа, то за винятком деяких випадків, він складається виключно в письмовій формі. 

Для того, щоб не бути ошуканим, а робота приносила тільки позитивний результат, необхідно обов'язково мати той мінімальний багаж знань, який дозволить адекватно розцінити правомірність дій роботодавця, і в разі необхідності, вчасно відмовитися від надання своїх послуг як найманого працівника, а саме:

- обирати робоче місце з офіційним оформленням;

- контролювати розмір своєї заробітної плати у звітності роботодавця;

- контролювати сплату роботодавцем страхових внесків;

- своєчасно вживати заходи щодо виправлення роботодавцем невідповідностей і помилок у звітності  у разі порушення прав, як застрахованої особи.

Тож, варто задуматись над своїм майбутнім уже сьогодні, адже офіційне оформлення працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату. Водночас, для роботодавця — це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу.

А особи, які отримують зарплату в “конверті” мають досить забезпечене сьогодення, але ризикують своїм майбутнім.