Районна газета

ЗБІЛЬШЕННЯ НАДХОДЖЕНЬ ДО БЮДЖЕТУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ - ЗАПОРУКА СВОЄЧАСНОЇ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ

З метою своєчасної та в повному обсязі виплати підвищених розмірів пенсій Білопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України щоденно працює над питаннями наповнення бюджету Пенсійного фонду України за рахунок власних доходів

В результаті проведеної роботи за січень-лютий 2019 року платниками території управління забезпечено надходження єдиного соціального внеску в сумі 41,4 млн. грн., що на 10,7 млн. грн. або на 35 % більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Власних доходів, адміністрування яких здійснюють органи Пенсійного фонду України, мобілізовано в сумі 184,2 тис. грн. або 112,4 % прогнозного показника.

Надходження збору з окремих видів господарських операцій склали 63,7 тис. грн., що в 1,8 рази перевищує індикативний показник.

Збільшенню надходжень сприяла безпосередня робота з платниками щодо виконання ними фінансових поточних зобов’язань, взаємодія з органами державної виконавчої служби з питань стягнення заборгованості з боржників, проведення співбесід з керівниками підприємств - боржників та ін.

У поточному році від заходів з погашення заборгованості по платежах до бюджету Фонду надійшло 23 тис. грн., від сплати єдиного соціального внеску - 461 тис. грн. та від заходів з легалізації – 162 тис. грн.

Спеціалісти територіального управління, з метою набуття громадянами страхового стажу, продовжують нагадувати роботодавцям та застрахованим особам про обов’язок своєчасної і в повному обсязі сплати страхових внесків, адже соціальні внески – це фінансові можливості Пенсійного фонду для здійснення пенсійних виплат сьогодні та в майбутньому.

Перший заступник начальника

Білопільського об’єднаного управління

ПФУ Сумської області                                                    Ольга МАКАРЕНКО