Районна газета

ЗУСТРІЧ В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ

Спеціалісти управління Пенсійного фонду України в Білопільському районі завітали до позаміського оздоровчого табору «Дружба» і поспілкувалися з вожатими та вихователями цього закладу на тему: «Молоді - про пенсійну реформу».

В.о. начальника управління Ольга МАКАРЕНКО ознайомила учасників заходу з головною метою пенсійної реформи, наголосивши на тому, що пенсійна реформа розрахована перш за все на молоде покоління, яке тільки-но розпочинає своє трудове життя. Розповіла про структуру пенсійного забезпечення в Україні, зокрема, про накопичувальну систему, запровадження якої сприятиме створенню сприятливого середовища для економічних реформ в державі та підвищенню добробуту громадян. Також були надані роз’яснення щодо різниці в урахуванні страхового стажу особам, які офіційно працюють та тим, які мають тимчасовий або нелегальний заробіток, а також щодо розширення категорії осіб, яких стосуються зміни у законодавстві, щодо добровільної сплати внесків.

Заступник начальника управління Валентина ТАБАЧЕНКО розповіла про стан пенсійного забезпечення в районі та про чинники, від яких залежить розмір сучасної пенсії.

Працівники управління сподіваються, що зацікавили кожного учасника зібрання дбати про накопичення пенсійного стажу ще змолоду.